Vlkodlaci

4. srpna 2016 v 19:26 | Admin |  Informace


Tvor který se mění do vlka. Buď se narodí nebo je pokousán. Existují věky a dožívají se až 900let. (Alfa má většinou 800let, obyčejní vlci do 500let.) Dalo by se říct že jsou nesmrtelní, ano žijí věky al zabije je stříbro a květina známá jako Vlčí mor. Pro vlkodlaky je změna vcelku bolestivá, bolest je horší pokud je daný jedinec narozen jako člověk a pokousán vlkodlakem. Narození vlkodlaci postupem času přeměnu ani nevnímají. Pro upozornění je lepší si před preměnou svléci oděv..protože pak nebudete mít do čeho se obléct a naháče po městě nahánět nebudeme, že?Vlkodlak se nemění do příšery s obrovskými drápy a tesáky. Leckdy vypadá jako obyčejný vlk, vlastně všechny psovité šelmy až na domácí psy. Ne čivavu tu nebudeme mít. Jsou silní tím normální vlky předrtí, jsou vysocí maximálně 1m, ale většinou do těch 80cm.Úplněk? Ten nemá vliv na vlkodlaky takový jak si někdo myslí. Ano musí se změnit, nutí je k tomu pud, ale jednu nevýhodu to má. Zůstanou tak do druhého dne, do raních hodin a mějí většinou okno o tom co dělali minulou noc. Jinak se mění téměř vždy..

Přezdívá se jim také Lupin, podle latinského názvu vlka. Vlkodlaci kteří se narodí do rodiny vlkodků, jsou čistokreví a tak se nazývají Vlkodlaci. Ovšem ti kteří byli pokousáni mají leckdy jen titul ''VLK''. Občas se stává že někteří vlkodlaci nechtějí tyto vlky přijmout, ovšem je to ojedinělé.

V našem městě se nachází jedna smečka. Zatím bez alfy. Minulý alfa byl krutě zavražděn jedním z psem (Zvěromágem). Alfou se může stát jedně vlk který je toho hoden, většinou to bývají potomci ale místní alfa děti neměl a tak je místo volné. Jak bylo řečeno smečka se skládá z alfa páru (Muže být i jen jeden vlk. Vlčice jsou ojedinělé), poté beta páru a skupiny omeg.

Lovení..

Vlkdoalci se dají zabít stříbrem. Pokud je vlkodlak tímto kovem spoután trpí bolestmi. Jeho kuže se pálí pod dotykem, a krev se otraví stříbrem. Následnky to má většinou spomalenou regeneraci ovšem při střelné ráně do srdce, či mimo strdce ale ve větším rozsahu může jít o smrt. Dále vlky omezuje oměj šalamounek, také Vlčí mor. Květina která po požití či dotyku způsobí ohromnou bolest, ztrátu vědomí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama