Pravidla

4. srpna 2016 v 16:32 | Admin |  Informace

Pravidla
Co to je RPG blog?
Pro ty kteří neznají RPG blogy a tak neví o co se jedná, je zde jednoduché vysvětlení.
RPG je druh hry, kde hráči zaujímají role fiktivních postav (role-playing - hraní rolí), které si podle daných pravidel vytvoří a za které v samotné hře jednají. Někdy je používán výraz charaktery podle anglického character, nejpoužívanější český překlad je asi postava. Postavě vytvoříte jak již bylo řečeno, charakter, minulost a podobu vlka či zvířete. Podle toho za co budete hrát. Více se ptejte adminů.

1) Asi každý známe že se naštveme a někdy díky tomuto jsme nepříčetní. To ale neznamená že budete urážet jiného hráče! Nevyvolávejte hádky, neurážejte se, nesuďte hráče podle prvního pohledu nebo psaní. Každý jsme nějací a kvůli špatnému dni nebudeme přeci vyvolávat hádky.

2) Ve hře je tařka vše povoleno. Násilí, sex, zabíjení atd. Ovšem pozor. Vše se musí domluvit s hráčem s kterým hrajete. Pokud uděláte něco co jste si nedomluvili (např. zabijete postavu), je nucen váš spoluhráč toto oznámit některému z adminů. Admin tuto hru bude muset smazat. Jinak se hraje libovolně. Co je však důležité, znáte pojem "Křišťálová stěna"? Nekteří možná ano, ale ti co to neznají, tak to znamená, že svoje nálady nepřenášejte na své postavy, teda když budete nasraní a budete hrát, tak za tu postavu hrajte normálne a né nasraně.

3) Vztahy s jinými postavamy jsou povoleny po domluvě s hráčem. Může se vaše postava tedy stát druhem či družkou jiné postavy jiného hráče. Jste ale poté nuceni oznámit to někomu z adminů. Rodičoství je samo sebou také povoleno. Chcete - li si udělat děťátko, oznamte to také adminovi. Poté si domluvíte kdo bude vaše dítě hrát (pokud nechcete jej hrát vy). Dítě může být člověk, vlkodlak či zvěromág. Podle toho co by jste chtěli. Pokud se dá samo sebou do hromady člověk a člověk, vyjde z toho člověk. Lehce řečeno schodné rasy mají schodné děti. Neschodné postavy mohou mít jakoukoliv rasu, ale berte ohlad na to, že vlkodlak s člověkom, nemůžou mít zvěromága nebo něco jiného, ale jenom člověka nebo vlkodlaka.

4) Vaše postava se může vyskytovat pouze na jednom místě ve městě. Neboli, můžete za ni hrát jen jednu hru! Pokud budete chtít hrát dvě hry s jednou postavou, musíte se nejprve zeptat admina. Musíte mít také důvod proč chcete hrát dvě hry s jednou postavou.

5) Žádná postava není dokonalá. Každá musí mít aspoň dvě chybyčky. Nikdo není přeci dokonalý a tak ani vaše postava nemůže být. Proto vás žádám v popisu postavy nepiště "Prostě dokonalý/á".

6) Do hry kterou nehrajete prosím nevstupujte. Jiní hráči hrají svoje hry a vy zase svoje. Ano, pokud se dohodnete tak vstoupit samozřejmě smíte. Pokud vstoupíte do hry která je již rozehraná někým jiným, hráči jsou oprávněni informovat admina.

7) Hra není omezená věkem. Pokud je váš věk ale méně než 15 let, vstupujete sem jen na svoje vlastní zkušenosti. Je zde totiž povoleno jak již bylo zmíněno, volné hraní. Tedy násilí a sex. Proto bychom vás žádali při registraci své postavy zadávejte váš pravý věk! Nikdo vám za to hlavu trhat nebude že jste mladší patnácti let. Jen potřebujeme vědět, jak s vámi jednat.

8) Máme zde jak už asi víte, několik ras které mají také svá pravidla. Proto by jste si při registraci je mněli také přečíst aby jste věděli jak postupovat při hraní nebo při registraci vaší postavy. Není to však nic těžkého.

9) Je na vás jak se rozepíšete a jak váš post bude dlouhý. Ovšem je tu minimální hranice šesti řádků které by jste měli dodržovat. A přec každý známe to když nevíme co napsat a tak se dostaneme jen na tři řádky. Kdyby se vám toto stalo, samozřejmě že to nevadí ale post se třemi řádky neodesílejte. Počkejte si až vás napadne jak dál. Váš spoluhráč jistě počká.

10) Do registrace bude přidána kolonka "Četl jsi pravidla? Pokud ano, co je klíč?" je to opatření proti tomu aby jsme předešli někomu kdo by pravidla nečetl a tak nebyl obeznámen. Odpověď na tuto kolonku je "Divy".

11) Máme zde pro opatření body. Tyto body jsou přiděleny hráči při první registraci jeho postavy. Dohromady máte 10 bodů. Při porušení pravidla vám bude ubrán jeden bod. Pokud budete mít již nula bodů, smaže se vám postava. Bez ohledu jaká to je, jestli je pro vás důležitá nebo ne, bude jedna vybrána a smazána. Po smazání postavy budou body opět připsány. Postavu si ale budete moct vytvořit s povolením admina. Pokud se stane že vám bude smazána jediná postava kterou máte, budete si moct vytvořit hned novou. Proto prosím dbejte na pravidla hry aby se toto nemuselo stát.

12) Každý hráč může mít maximálně 4 postavy, dobře zorvažujte kdy si jak kterou vytvoříte, ovšem je to jen na vás. Pokud by jste měli zájem o 5 postavu, napíšete o ni jednomu z hlavních adminů a odůvodníte proč. Když ale zde máme víc jak 5 ras, rozhodli jsme se udělat to, že 6 postavu si udělat můžete, ale až po tom, co na stránce budete registrováni minimálne půl roku a budete i aktivně hrát za všechny své postavy - no a logicky k tomu také potřebujete svolení jednoho z adminů, jinak ne!Doufám že jste si pravidla všechny přečetly. Pokud ano, gratuluji vám a přeji příjemnou zábavu. Otázky směřujte na adminy. Kontakt na adminy - Wonds@email.cz jak je psáno nahoře vlevo.
Amini jsou oprávněni kdykoliv pravidla změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama