Margot Lindsey

8. srpna 2016 v 16:54 | Admin |  Charakters


Práce: Vlastní bar (U Alfy)
Rodina: Matka Samanta Lindsey
Otec -Alexandr Lindsey(Mrtvý)
Teta -Ferari Salind(Mrtvá)

Strýc -Erný Salind (Mrtvý)
Margot má nádherné blond vlasy které jí zdobí její nádherný krk a hlavu.
Oči jí zdobý krásná šedá barva s černou panenkou. Na krku nosí náhrdelník vyjící vlčí hlavy.
Tento náhrdelník je znamení Alfy který nosí Alfy smeček. Je to vzácný kousek a na světě jich není moc.Styl oblečení má převážně černý i barevný. Boty převážně na podpadku a kozačky.Na jejích krásných ručkách uvidíte občas prstýnek., ale není vdaná ani zasnoubená.K jejím koníčkům patří hraní na kytaru jak elektronickou, tak i na normální. Občas v jejím baru zahraje svým vlkům.Následovně ráda chodí do přírody jak ve vlčí kůži, tak i v lidské. Má ráda koupání v jezírku ale i v bazénu.Ze všeho nejlepší je když se může koupat nahá. Ve vlčí kůži to ale také není špatné.Alkohol jí není cizí ale alkoholička není.O kouření jí ani nemluvte protože to ráda nemá. Z tohoto důvodu je i zákaz kouření u ní v baru.Nemá ráda rvačky,násilí a už vůbec nemá ráda nadávky. Je na to háklivá a tak když vidí někdy u vlků že se chystá k rvačce, je schopná je
i pokousat. Každý z nás je trochu blázen a ona není výjimka. Sice si snaží zachovat dobrou pověst ale její "blbnutí" jí nedá. Na jednu noc jí neužije. Chce spíše normální vztah a ne na jednu noc. Muzika u ní je převážně Rocková a Metalová.Všeobecná nesmí chybět samo sebou. Na svou smečku si dává pozor a je na to i hrdá že múže být její Alfou.Z jejího baru, domu, motorky a auta a celkově i z oblečení je poznat že peněz má dost.

- DODĚLÁVÁ SE
Margot se nenarodila jako vlkodlak ale jako člověk v jedné chudé rodině uprostřed zimy.
Narodila se již v Wonders kde teď spokojeně žije ale nepředbíhejme. Její rodina jak již bylo řečeno, byla chudá a měla tak na chleba s vodou.Její otec vydělával tolik kolik maximálně mohl coš nebylo dost na uživení rodiny.Do svých 10 let žila v chudobě u svých rodičů. Pak ale přišli horší časy a tak jí dali její tetě a strýcovi kteří byli bohatí ale nenabídli jimžádnou pomoc. Vzali si tenkrát Margot s dlouhým přemlouváním. Margotiny rodiče o pár dní zemřeli zimou, žízní a hladem.Margot se s tím těžko smiřovala a tetu se strýcem za to nenáviděla. Byla zavřená celé dny ve svém pokoji a nevylezla ven.Když uplynul rok od smrti jejích rodičů, otevřela dveře a vyšla ven. Strýc a teta dělali co mohli aby jej vyhověli ale nebyli nijak štědří.Nechávali si všechno pro sebe a Margot dávali jen malou polovinu všeho. Když jí bylo 16 let, utekla z domova. Ubytovala se v jednom levném motelu, peníze si vydělávala kytarou kterou jí daroval jeden pocestný. Naučila se na ní rychle a vidělala si docela dost na toaby mohla mít svůj vlastní dům a koupit si jeden bar který nikdo nechtěl. Za pár let když jí bylo 23 se dal podnik do pohybu a ona si mohla vydělávat ještě více než předtím. Jednou jí potkal jeden pán který do jejího baru zabloudil. Zdál se milý a dal se s ní do řeči. Zblbnul jí hlavu tak moc, že v noci se s ní dal dostal do postele. Ležel nad ní a díval se jí do očí. Po chvilce vycenil zuby a kousl ji. Samozřejmě že křičela ale nikdo jí nepomohl. Byl úplněk a tak kousnutí zabralo. Do týdne začala cítit bolest.Když byl znova úplněk, pochopila že se s ní něco děje. Byla vlkodlak (tenkrát ještě mladé štěně omegy) Po pár letech se s mladíkem potkala znova. Rozhodla se že mu jeho laskavost oplatí. V noci ho svedla a opět skončily v posteli. Když nedával
mladík pozor, zakroutila mu krkem (doslova). V očích se jí objevil rudý záblesk a nocí se rozlehlo vytí vlkodlaků. Margot netušila že právě zabila Alfu jedné smečky. Teď byla Alfa ona.
Na jeho krku se leštil nádherný náhrdelník s vyjící hlavou vlka. Líbil se jí tak si ho vzala. Mladíkova mrtvola skončila v zemi u jejího baru. Její bar získal jméno "U Alfy" a nese jej do dnes.

Podoba vlka: Její vlčí podoba není nijak odlišná od těch jiných. Je jen trochu větší, silnější a rychlejší jinak nemá nic odlišného. Je to silná bílá vlčice. Její oči jsou zdobeny žlutou barvou. Ráda loví, ovšem ale zvířata než lidi.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama