Christian Roman Lockwood

15. srpna 2016 v 19:49 | Admin |  Charakters

(BUDE JEŠTĚ PŘEDĚLÁNO A UPRAVENO GRAMATICKY)
Otec:Jake Lockwood (Mrtvý)
Matka:Amanda Lockwood (Mrtvá)
Syn: Liam Lockwood (Živý)
Dcera:Sam Lockwood (Mrtvá)
Žena:Patricie Lockwood (Mrtvá)
práce: Psychiatr
Christian je velice elegantní muž, jakožto psychiart je milý i k nepříčetným lidem. Neublížil by ani mouše, tedy ano zabil by ji kdyby mu ublížila. Úplně vyvrací teorii o nezvladatelných vlkodlacích kteří byli pokousáni. Ba naopak je ukázkovým příkladem, takový exponát do muzea, třeba? Jak bylo řečeno ublíží jen když se brání, nebo chrání jiné. Rozvažuje než něco řekne, či udělá. Je trochu ukecaný, ale dokáže poradit. Nevyužívá vlkodlačí síly, je spíš to takový vlk s potencionálem člověka. Nedá si do práce mluvit, je pečlivý a dělá vše dokonale, aby se to líbilo jemu i všem ostatním. Tohle vše má jeden háček..díky smrti rodičů je z něj maličko psychopat. Má slabost pro psychycké mučení, ano rád bodá jehlicí ale to jen když má náladu. Když jej zastihnete v normálním dni, tak je milý, zdvořilý a slušný muž. K ženám je jemný a milý, muži jsou mu víte kde, naštvete ho tak vám vrazí kudlu do krku, stačí mu i obyčekná propiska-tak zabil jednoho poliše. Co se týče vzhledu, Chris je středně vysoký muž. Něco kolem 190cm určitě má. Je trochu víc hubený, takže žádný pupek před ním nešplouchá. Vždy jej najdete oblečeného v slušivém a padnoucím obleku. Ať se jedná o pracovní, nebo jen tekový ten co se k jeho povaze hodí. Občas nosí sebou i hul, kde koho jí přetáhl po hřbetě. Drahé hodinky a dva prsteny, to patří k jeho oděvu. Kravatu má vážně vždy, tedy když se rve (ojediněle) tak si ji sundá, nebude si ničit oděv.(Časem se prodlouží stejně jako historie)
Narodil se v nějaké díře, kdyby si pamatoval rodiče byl by rád. Ovšem to by se nesměla stát ta autonehoda, kerou přežil jen díky tomu že jej pokousal den před tím divý pes. V ten den zapomněl na vše, hodil to za sebe a žil svůj život u strýce. K jeho smůle přyšel o strýčka v 22 letech, prý zápal plic. Tomu moc jako lékař nevěřil, spíš by řekl že ho zavraždila kulka do hlavy, to je jasný argument. Ale tak či onak byl zase sám a tak cestoval. Začal mít noční můry, děsil ho pocit samoty a smutek jej doháněl k šílenství. Často v nocích nespal a chodil po barech, tak si vypěstoval závyslost na alkoholu. Ta jej drží do teď, ne ní to tak že by musel deně vypít celou lahev, ale ráno si dá skleničku a je spokojený, většinou červené víno to zbožnuje k smrti. Když cestoval narazil na mnoho míst a hlavně mnoho žen, je ženatý..tedy teď je už vdovec. Jeho žena uhořela v domě, to jej ranilo. Jejich vztah byl od začátku zajímavý, ona zvěromág a on vlkodlak a k tomu ještě nečistý. Ona měla smečku co jej neměla ráda a snažila se jej odělit od nich. Ani jeden z nich nechtěl být bez toho druhého, vzali se a odjeli do Chorvatska. Odsud se však o rok později odstěhovali, narodilo se jim první dítě, syn. A tak se přestěhovali do USA. Chris si zde našel práci jako psychiatr a jeho žena jako prodejce v obchodě. Šlo to klidně, asi deset let byl klid. V té době bylo Chrisovi asi 33 let a jeho synovi 11 a nově se jim narodila dcera. Zamiloval si jí, a měl je rád všechny pěkně po hormadě. Nuž jejich pohádka skončila jedné noci, kdy nalezl Chris svoji ženu zneužitou. Dostala se do takového psychického uzlu a neveděla jak z něj ven. Christiana to trápilo čím dál tím víc. Dostal zášť vůči zvěromágům. To oni znásilnili jeho ženu, nechala ji na ulici povalovat. To by ještě překousl, tedy s stěží ale nejvíce ho zasáhla smrt jeho rodiny. Ani neveděl čím ale znepřátelil si tu smečku zvěromágů, oni mu za to podpálili byt i s jeho rodinou. Žena a dvě děti uhořel za příšerné bolesti. To z něj udělalo občasného maniaka, mstí se do dnešní doby. Do města Wonders ho dostala práce..a hlavně pomsta.
Popis vlka:Jako vlk je to takový milý tvor, klidně se k vám rád přitulí. Nechá se drbat, ale když zjistí že můžete za smrt jeho ženy tak vás roztrhá a nechá vás vykrvácet. Vlastně svoje vlčí já nevyužívá tak moc, spíš je víc člověk. Ovšem jeho kožich je tmavě hnědý s světlým koncem. Oči jantarově zlaté, s trochou medové barvy. Celý je žíhaný do černo-šedo-hnědého kožichu.
Miluje psy jednoho má. Jmenuje se Monica.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama