Khayla Cassini

8. srpna 2016 v 18:37 | Admin |  Charakters


Otec - Antonio Cassini (Někde se toulá)
Matka - Alessandra Cassini (Zabita při autonehodě)
Bratr - Alex Cassini (Též se někde toulá)
Na první pohled vypadá jako nějaká hodná, milá a vzorná dívenka, co se usmívá jako sluníčko na každého kdo projde kolem ní. V drtivé většině případů je to pravda. Prostě si jde jen tak po ulici usmívá se na každého jen proto, aby ho tím naštvala. Aby ostatní věděli, že ona je šťastná a má naprosto perfektní život, se kterým je spokojená. Je spokojená i se svými 160 centimetry, se kterými se řadí mezi neviditelné lidi, kterých si nikdo moc nevšímá. A když už si jí všimnou, tak se pozastavují nad její pěknou tvářičkou a postavou. Z pusy, jejíž rty mají starorůžový odstín, jí občas vylezou slova či věty, které naprosto nedávají smysl, nesouvisí s danou situací a nebo jsou plné naprostého nezájmu. Málokdy umí být vážná a chová se spíše jako dítě, které je uvězněno v těle sexy ženštiny. I když tímhle chováním dává jasně najevo, jak jí je většina věcí ukradená, tak je to právě naopak. Pod tou slupkou dětinského flegmatika se skrývá opravdu citlivá žena, kterou dokážete zranit velice snadno. Záleží jak moc si to bude brát k srdci a kdo to zrovna říká. Když to bude říkat někdo kdo jí vůbec nezná a z tlamičky se mu či jí budou linout těžce hledaná slova, tak si to moc k srdci nevezme. Spíš si jen tak pro sebe zamlaská a půjde si koupit lízátko a vás bude ignorovat, jelikož jí nestojíte ani za prd. Dokonce ani v jejím hladkém obličeji nenajdete žádnou vrásku po tom, že by se na vás kvůli tomu zlobila, nebo byla kvůli tomu raněná. V jejích zelenohnědých očích, které občas mají dojem hnědé barvy, se prostě budou dívat jen a jen před sebe a celou Khaylu bude zajímat barevné a sladké lízátko. Vy asi budete jen osobní atrakce na které se ona bude bavit, záleží čistě jenom na tom, zda budete chtít ve vašem emocionálním výlevu pokračovat. Na emocionální výbuchy moc není, ale když už se vám poštěstí jí vážně zranit a nebo zastihnout opravdu smutnou, možná byste měli pečivě vážit svá slova, protože v této slabé chvíli se může Khayla opravdu i naštvat a začít po vás házet cokoli co jí přijde pod ruku. To je takovéto, kdy popadne stůl a mrskne ho po vás s tím, že byste měli skončit v pekle. Takovéto výkyvy nálad se jí dějí celkem často, ale daří se jí to někdy dobře zamaskovat a zadržet, takže po vás možná nic házet nebude, ale rozhodně se neobejde bez toho, aby z pusy nevypustila nějakou jedovatou poznámku o vás, jenom proto aby pak mohla klidněji spát.
Ačkoli je to blondýnka, tak není vůbec hloupá, i když se tak ráda chová. Je ráda, když si o ní lidé myslí, že je naprosto retardovaná, pitomá a hloupá. Nějakým prazvláštním způsobem jí to těší, protože se tak cítí líp. Cítí se líp, jelikož žije v představě, že je tímhle originální a naprosto odpoutaná od ostatních, jenž mají v životě málo štěstí a život jim nikdy moc nepřál. Snaží se být jiná než ostatní, být něčím výjimečná, ať už to znamená hrát si na hloupou a pomatenou holku, která chodí v noci vyžírat ledničky sousedům! Ano! Opravdu chodí vyžírat ledničky ostatním jen tak pro srandu. Opět žije v představě, že lidi u sebe doma uvítají ledního medvěda a taky věří naprosto v to, že je to naprosto normální a běžná věc. "Každý musí mít doma svého plyšáka!" jak s oblibou říká. Ale to ovšem po ní buď lidi střílí vzduchovkou a nebo na ní pošlou své psy. Nejhorší je, když narazí na nějakou osobu s pavoukem, či když uvidí pavouka u sebe na stropě. Pavouky nenávidí ze všeho nejvíc, štítí se jich a bojí. Je to silná arachnofobička a když uvidí pavouka, zježí se její blond vlasy jako kdyby dostala několik elektrických šoků a rázem si kope cestu do podzemní, kde chce strávit zbytek svého života. Případně začne se svého bytu utíkat a vyhledá pomoc u nějakého náhodného člověka ať už je to kdo je to. I kdyby to měl být nějaký vrah, tak mu prostě skočí po hlavě a bude křičet, ať jde k ní domů zabít toho odporného chlupatého pavouka. Kromě pavouků ještě nesnáší červy a housenky, které ovšem je schopná vzít do ruky a se znechucením odhodit.
Jejím si největším problémem je vážně to, že se chová jako dítě, které nic moc nezajímá. Někdo by mohl říci, že bere život na lehkou váhu, ale to bude asi tím, že naprosto věří své proměně kterou by do ní nikdo neřekl. Mění se v největší suchozemskou šelmu na světě. I když je značně přítulná a má ráda vřelá obětí, tak ve své medvědí formě dokáže být i pěkně zlá. Hlavně v případě, kdy skutečně uzná, že je konec srandy a jde jí o život. Jí, či někomu jinému. To se rázem z dítěte promění na dospělou ženu, co dotyčnému uštědří pořádný medvědí facák. A pak je rázem zase všechno dokola. Opět se začne usmívat jako sluníčko a odhopká si na zmrzlinu. Jakoby se nic nestalo. Není to žena, která by se se zajímala o věci jako je sex. Když už na tuhle hru dojde, pečlivě si vybírá svého partnera, i když někdy jí osud nepřeje a zaplete se s nějakým zmetkem. Když zjistí, že je mezi živými a byl to oboustranný chtíč, je většinou spokojená a dál to neřeší. Už dávno není panna a se sexem žádný problém nemá, i když přitom či předtím než se na ní muž vrhne, může říct zvláštní věci které se sexem nemají naprosto nic společného.
Má ráda veselé barvy, nejraději má zelenou a žlutou barvu, ovšem neopovrhne žádnou. Všechny se jí líbí. Co se týče hudby, tak poslouchá vše až na jazzovou hudbu, dechovky a rap. Miluje vážnou hudbu, zvláště Mozarta, Beethovena a další klasické skladatele. Dále se jí líbí taneční hudba, pop, dokonce se jí líbí tvorba několika metalových skupin jako je třeba BVB. Naprosto zbožňuje Linkin Park a Imagine Dragons.
Vlasy nosí většinou rozpuštěné, jen když má chuť, tak si vlasy dá do culíku či drdolu. S make-upem to vůbec nepřehání, maluje se pouze řasenkou a zvýrazňuje si oči linkami, občas si na rty nanese lesk a to je vše. Sem tam, když jde do společnosti tak na sebe pleskne trochu pudru a zvýrazní si oči tmavými stíny. V oblečení nemá žádný speciální výběr, nosí většinou to, v co sama věří, že na to na ní vypadá dobře. Nemá moc ráda skandální oblečení jako třeba nosí Lady Gaga, či nějaké šaty s mega výstřihem. Je spíše na takové to oblečení, které se zdržuje provokativních prvků. Avšak to neznamená, že by se do toho nikdy neoblékla. Když má kreativní náladu, tak se obleče do podvazků a nějakého hezkého oblečku a bude se před vámi předvádět s tím, zda v tom vypadá hezky.
Zbožňuje romantiku. Miluje romantické knihy a filmy. Je ráda, když se o ní někdo snaží a ví co má ráda. V tu chvíli jakoby byla zase vyměněná a začne chápat skoro vše okolo sebe. Pocity a emoce, výrazy. Bude jako vždy oplývat svou upřímností, která může být pro někoho příjemná a nebo až moc tvrdá. Záleží na situaci. Co více k ní dodat? Asi jen to, že je to takový malý cvok, který chce být někým velkým.

Maminka jí vyprdla 12.8. 1921 v Itálii, v Miláně. Její bratr Alex se narodil o čtyři roky dříve a jelikož byl ještě malý, tak chápal jenom to, že matka si ho teď nebude všímat. A tak svou malou sestřičku neměl moc v lásce. Otec u jejího narození bohužel nebyl, jelikož od roku 1919 byl povolán jako ostatní muži, Mussolinim na fašistické hnutí. Domů se pak vrátil na konci roku 1920, jako 'správný chlap' si udělal dítě, a pak zase odešel. V roce 1922 Mussolini vyrazil z Milánu na Řím, aby vnutil občanům svou fašistickou myšlenku. Matka se na Khaylininy první narozeniny rozhodla, že se s dětmi sebere a propašuje se do Švýcarska, které bylo od první světové války neutrálním státem. Doufala, že tam najde klid jak pro sebe, tak i pro své děti. Matka se svým prvorozeným synem tedy sbalila věci a poté i s Khaylou opustili statek, který měli. Svých pár věcí naložili na vůz, tažený koněm a vyrazili na cestu. Z Milánu do nejbližšího města Švýcarska - Lugana, to bylo pochodem kratší cestou 71 kilometrů. Ale jelikož většina těchto kratších cest byla přísně hlídaná, tak to museli vzít oklikou, tudíž si cestu prodloužit o osm kilometrů. Cesta pochodem by trvala jeden den, ale jelikož měli vůz s koněm, cesta se mohla zkrátit zhruba na šest hodin. Povrch nebyl zrovna příjemný a navíc musela matka brát v potaz to, že prchá ze země. Nelegálně. Že se vzpírá fašismu.
Těsně před hranicemi ji chytili. Hraniční policie, která měla rozkazy až z Říma - nikoho nepouštět přes hranice. Alessandra, matka, se tedy musela vzdát svých věcí a použila svou sílu zvěromága. Změnila se v orla a do pařátů vzala Khaylu, se kterou přeletěla hranici, na Švýcarskou půdu. Alex zůstal za plotem a volal o pomoc, když ho strážní brali od plotu pryč s šokem v očích, že byli svědky čarodějnictví. Matka nechala dítě ležet za plotem v trávě a vrátila se pro své druhé dítě, které sebou vzteky kopalo a mrskalo. Alex chtěl být v tu chvílí u své matky a sestry, která tam ležela na zemi jako nějaká mrtvolka a plakala. I když byl malý, rozuměl tomu, že tihle lidé, kteří ho odvádějí, jsou zlí a že je v nebezpečí. Pomyslel na zvíře, které viděl nedávno v cirkuse. Jaguár. Vzpomínal si, jak byla ta flekatá kočička vzteklá, jak cenila svoje zuby a máchala tlapou na které měla ostré drápy. Myslel na ní a chtěl být jako ona. A ono se tak skutečně stalo. Vyvlíkl se svým trýznitelům a dopadl na zem jako malé flekaté kotě. V tu ránu ho čapla jeho matka a přeletěla s ním hranice, přičemž do druhého pařátu vzala dítě. Držela ho za lem deky, ve které bylo zabaleno. Deka byla ještě mírně obvázaná provázkem, aby deka zůstala přiléhavá.
V noci, již na Švýcarské půdě, se jejich matka dostala do malé vesničky, kde tajně přečkala noc ve stáji. Další den, velice brzy ráno, se opět vydala na cestu do Lugana. Lugano bylo jen několik hodin od nich, ale pěšky se tam bylo velice těžké dostat proto na černo nastoupila na vlak, ve kterém se vezlo mnoho dalších osob, od kterých se dozvěděla, že také utíkají z fašistické Itálie. Od nich se také dozvěděla, že v Německu se začíná něco dít. Něco zlého. Alessandra tedy se svými dětmi docestovala až do Lugana, kde si o pár měsíců později našla práci jako švadlena. V roce 1925 šla s Khaylou a Alexem do Zoo parku ve městě Zug. Tenkrát tam měli čerstvě nového dovezeného ledního medvěda, který se Khayle moc líbil a kvůli němu se nechtěla jít podívat na ostatní zvířata. Oblíbila si ho natolik, že se jí usadil v paměti tak moc, že si ho zvolila jako svou proměnu. Když se poprvé proměnila, bylo to zrovna na dětském hřišti. Ostatní děti jí braly hračky a ona se na ně naštvala a tak je napadla. Její malé medvědí tlapičky začaly bušit do dětského tělíčka jako splašené. Po tom chaosu se musela Khayla se svou rodinou přestěhovat do Curichu, kde s matkou a bratrem žila až do roku 1940. V prosinci 1940, kdy už byla druhá světová válka v plném proudu, se Alessandra zabila při autonehodě a dva sourozenci zůstali sami. Alex o rok později svou sestru opustil a neznámo kam zmizel. Od té doby se Khayla o sebe starala sama a život jí za tu dlouho dobu dal mnoho ran. Díky svému tvrdému životu, prožitým ve válce a mnoho ztrát svých přátel, kteří umírali kolem ní, je taková jaká je. Prostě si dokazuje, že je všechno dobré... i když vlastně není a nikdy nebylo.
V roce 2011 se seznámila s jednou lidskou dívkou. Staly se kamarádkami a Olivii, jak se kamarádka jmenovala vůbec nevadilo, že se kamarádí s ledním medvědem. Poprvé jí to pořádně vyděsilo a chtěla pro sebe i pro Khaylu místa na psychiatrii, ale nakonec vzala rozum do hrsti a nechala si od Khayly vše vysvětlit. Následně o pět let později se Khayla nastěhovala do jejího bytu v městečku Wonders.

Lední medvěd
V kohoutku měří 1,5 metru a když se postaví na zadní tak 3,3 metrů, no a když si na vás lehne, tak vás rozmačká 400sta kilová a chlupatá koule. Vzhledem se od jiných ledních medvědů neliší, snad jen tou z části lidskou inteligencí, výškou přesahující normální medvědí samice a schopností komunikovat s ostatními zvěromágy. Ve své medvědí formě zimu miluje, naopak ve své lidské zimu moc nemusí. Jako medvěd je velice přítulná a má sklony chodit do cizích obydlí a vyžírat ledničky a cpát svůj velký zadek naprosto všude. Tedy když se po ní nestřílí a nehází věci.
Kvůli její velikosti a hmotnosti není vůbec rychlá a obratná. Zato je ale velice silná. Její tlapy, stejně jako u normálních medvědů jsou velice silné a dokáží klidně porazit i nějaký slabší strom, nebo rozdrtit kosti v lidském těle. Asi by neměla problém si z vás udělat dobroučký kebab. Jelikož je lední medvěd, má logicky bílou srst, jejíž podsada je černá, aby její kůže zachycovala mnohem větší teplo, takže přežije v opravdu hodně mrazivých podmínkách. I ve své medvědí podobě se šíleně bojí pavouků, takže když nějakého spatří, utíká pryč a mezitím stačí zbořit půlku planety. Má černý čumák, se kterým občas čmuchá tam kam nemá a hodně tmavě hnědé, skoro až černé oči.


Má ve Wondersu byt po kamarádce, jenž se rozhodla odstěhovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama