Kathryn Megan Burton

22. srpna 2016 v 19:39 | Admin |  Charakters

Vlkodlak Alfa Sweet Deams
Věk:690let
FC:Amber Heard

Matka-Samantha Joe Burton (Mrtvá)
Otec-Jerremy Burton (Mrtvý)
Strýc-Paul Burton (Ke vší smůle přežívá)
Bratr- André Burton (Žije-když ho uvidíte zabijte ho)
Ex přítel- Sebastian Simons (Mrtvý)
Sestra: Megan Burton (Mrtvá)

Práce: Závodník
Sjednocená Kathryn je osoba která když se naštve tak zabíjí. Dokáže si dupnout a získat to co chce. Jde i přes mrtvoly a je jedno jestli bude i vaše. Co jí dáte to je jen věc a brzy ji vyhodí, neváží si darů. Je s ní ale i sranda a miluje hudbu.
Kathryn- tato část je poměrně krotká a ráda si hraje. Baví ji ovládat lidi a nutit je dělat něco co nechtějí. Jako alfa to ale nevyužívá, k svým následníkům je milá. Nesnáší vetřelce co se naváží do její smečky a je to pak kolotoč. Lehce se naštve a kouše každého kdo se jí jen dotkne. V této podobě je i přátelská a půjde s vámi i ven, když jí ublížíte vrátím vám to Xktár hůř.Má ráda společenské věci jako jsou párty a těmto akcím podobné věci. Mužům se nesvěří a maximálně s nějakým vyspí, když se ji pokusí znásilnit pozná co to je být bez ptáčka. Málo kdy se cítí být v úzkých. Jelikož jakmile se tak stane přebírá vládu Megan a vše jde do háje, žádné city a prostě nic.
Megan- Tato mrcha se nedá nazvat jinak. Je to nekompromisní bestie co ráda rozpáře hrdlo každému kdo něco zkusí. Je bezcitná a proto její tělo neuvidíte plakat, spíš se bude od bolesti smát. Ze svého mizerného života má srandu a bude se i s vámi tomu smát. Ano smích k ní patří ale je to jen ten z bolesti, zlověstný nebo šílený. Tahle část si strašně ráda hraje na puťku a bude dělat brečící holčičku a pak vám prokousne hrdlo s poznámkou ''I malé holky koušou'' Poukazuje tím na to jak zabila Kathryn, Megan.
Středně vysoká žena, snad kolem 170cm. Tato výška jí vystačí, ohání se slovy a zuby ale ránu umí vrazit. Je to špinavá a modrooká bloncka. Přesněji její oči nejsou dokonale modré, jsou bledé až skoro šedé. Vlasy na začátku tmavé ale na konci jemně zlaté a dosahují na zádech až po lopatky. Příliš se nelíčí, řasenka..linky a možná ta rudá rtěnka a plně jí to stačí. Nepotřebuje vypadat jako kurva. Co se týče oděvu vybírá si lehko, je štíhlá a vysoká. Kathryn preferuje něco obyčejného, tílko, leginy a košili, ale Megan ráda provokuje. Kraťasy a poloviční top je pro ni dokonalý. Ale obě dvě si libují v eleganci, šaty, saka to je jejich. Na levém předloktí ze zpod má tetování (šíp), na pravém předloktí má text. Jeden má i na žebrech.
Narodila se v 1326 v dnešním Chicago. Přesněji 13.6 1326, do rodiny Burton. Její otec patřil do rodinné smečky, stejně jako matka. Tuto smečku vedl její strýc. Jako maličkou ji každý obskakoval a rozplýval se nad ní, její zlaté vlásky a modré kukadla dostali každého do kolen. Byla dítě k sežrání, a to doslovně a taky byla slíbena synovi jedné sousedící smečky, aby se spojily v jednu-silnější. Její matce se to nelíbilo a tak od smečky,i od muže a rodiny odešla. Nechtěla mít s tím nic do činění. Takže malou Kathryn vychovával její otec, ten se utápěl v alkoholu a později i drogách, ale to už bylo Megan víc. Druhé jméno tedy Megan dostala až v pěti letech, byla to taková památka na matčinu babičku. Její otec jí začal pomalu učit na alkohol, bylo to kruté. V šesti letech se přiotrávila alkoholem . Nic příjemné, ale její strýc (Alfa), to neřešil však její otec byl pako a pakem zůstal. Kathryn vyrůstala bez řádné výchovy, proflámované noci již v sedmi letech se na dítěti odrazí-v dnešní době si dává na alkohol pozor. V osmi letech začala kouřit, z donucení jejího ''milého'' otce, přestala s alkoholem ale začala s cigaretami. Takový začarovaný kruh smůly. Nikdo si jí nevšímal i její otec na ni dva roky kašlal a bylo by mu jedno kdyby chcípla jako nějaký pes. Rvala se s ostatními štěňaty o potravu. Což ukázalo že je to silná vlčice, taky kousne každého kdo jí sáhne na jídlo nebo pití. Když jí bylo osm a půl tak zjistila že mám stejně starou sestru a dokonce v té samé smečce. Její sestra byla černovlasá malá holka, byla menší ale stejně silná jako Kathryn. Problém byl v tom že soupeřily mezi sebou a k smrti se nesnášely. Jejich nepřátelství vyústilo po třech letech kdy Kathryn svoji sestru umlátila kamenem, a její tělo rozházela všude možně. Dívala se jak umírá a byla ráda že zabila někoho kdo jí ničil život. Tři roky tedy do 14let se vyhýbala ostatním, kvůli tomu že věděli kdo zabil Megan. Ano její sestra se také jmenovala Megan, a za tyto tři roky se jí rozdvojila mysl na Kathryn a Megan. Kathryn je mírně nevrlá žena se smyslem pro humor, lov a zábavu. Také je to její já které závodí. A Megan, ta ji táhne k alkoholu, cigaretám, vraždám a dalším neřestem. Kombinací je to nebezpečná žena. V šestnácti zabila svého otce, chtěl ji znásilnit. V ten stejný rok ji dali do kupy s Sebastianem. (V dnešní době- mrtvý ex přítel). Moc se do toho ani jeden nehnal ale konec konců byli spolu padesát let. Pak se kvůli maličkosti pohádali a vjeli si do vlasů. Kathryn v té době málem zemřela, Sebastian byl jako muž silnější a zabil by ji kdyby nezasáhla Megan a její podvědomí se otočilo a dalo jí jistý vztek a sílu. Zabila ho na místě, prokousla mu hrdlo. Byla vyhnaná ze smečky, vlastní rodina ji nechtěla. Začala cestoval po Americe, za ty roky poznala mnoho míst a také lidí. Mnoho zajímavých věcí a viděla umírat mnoho lidí, války nebyli žádná legrace. Vztah za tu dobu nenavázala, prý se k ní nikdo nehodil a Megan chtěla Kathryn jen pro sebe.

Před několika lety se poznala s Doktorem Christianem R. Lockwood. Ten jí pomohl vyrovnat se s Megan a rozdělit je na dvě části. Nuž hned na to ji zavřeli na sedm let do blázince, před třemi měsíci z něj utekla. Tak se vlastně dostala sem, zde jí snad nic nehrozí...
Kathryn je jako vlk více osobitější a ráda kousne. Její chrup je o něco tmavší než bílá srst, ale i tak dokáže působit porcelánově. Což by vám mohlo přijít jako křehké, ale zdání klame chrup má velice silný a stisk pevný. Však zuby ji dovedly na místo alfy. Jako vlk není nijak hubená, tedy tělo ano ale srst z ní dělá mohutného vlka, je to takový chlupáček. Na dotyk je jemná, ale kdo se dotkne vrčícího vlka? Její náladu poznáte jak jinak než podle vrčení a odhalených zubů. Gesta jako lehce vyceněné zuby- Fajn sáhni, uvidíme co udělám. Jiné jako třeba otevřená tlama a štěkání s vyceněnými zuby-Teď už jsi mě naštval a uhryznu ti hlavu. To je jen z mála co dokáže jako vlk vyjádřit. Její oči jsou bledě modré, až skoro bílé a stříbrné.

Kathryn propadla k lásce starým autům, za do bu co žije se naučila dobře jezdit. Proto se vydala na dráhu závodníku, s radostí to natře kde jakému muži. Když prohraje tak za to netrhá hlavy, ráda pozná někoho kdo je lepší než ona a nejen v posteli.
Vlastní: Dvě klasiky, závodí s nimi a nemůže si na ně stěžovat tihle krasavci mají pořádně nadupané koně pod kapotou. A jednoho nového...

Tetování:
Levé předloktí-Zde
Pravé předloktí-Zde a Zde
Žebra-Zde

(Když převládne Megan)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama