Karl Otis Kot

13. srpna 2016 v 18:50 | Admin |  Charakters

Jeden otec, jedna matka, jeden bratr, jedna teta, jeden strýc.
Je to moc pěkná hnědovláska s obrovskýma modrýma očima. Není moc velká, ani moc malá. Je štíhlá a moc hezká. Každý by na ní mohl oči nechat, hlavně pokud ty oči má. Oblíká se jedině moderně a vše, co na sebe hodí jí moc a moc sluší.
Jak by se dala Karl shrnout. Je to hrozně hodná holka, mouše by neublížila, natož člověkovi. Ani zvířatům by neublížila, ani rostlinám, ani kamenům. Prostě ničemu. Dala by se popsat jako přátelská, i když moc přátel nemá a to hlavně kvůli svému jménu, které nesnáší. Ve společnosti je tichá a moc jí nehodluje. Je to takový trpící typ, který sedí v koutku svého pokoje a zalívá svůj kaktus. Čeká na tu pravou lásku, jelikož věří na bílého prince, který si pro ní přijede a odveze si jí na svůj hrad. I když v dnešní době spíš čeká na svého zářivého upíra, který si jí vynese na svůj strom. Což je její oblíbená kniha - Stmívání. Má to přečtené snad milionkrát a nikdy se toho nemůže nabažit. Její druhou nejoblíbenější knihou je Padesát odstínů šedé. Nechápe, jak to lidé můžou tak kritizovat. Však je to spisovatelský skvost. Není v dobrá v ničem, ani kydání kečupu na hranolky jí nejde. Kvůli dýchacím problémům má věčné napolo otevřenou pusu, aby mohla dýchat, jinak by se udusila a umřela by. Často se přeráží o prahy dveří, jak je nešikovná. Proto má dost odřená kolena. Nehty si lakuje na černo, jelikož se snaží hrát na emaře, což jí taky moc nejde. Jednou stála půlku dne v umývárně před zrcadlem a snažila se sama sebe přesvědčit, aby si podřezala žíly, aby byla pravý emouš. Ale nedala to. A tak se musí smířit se svou pochybnou existencí.
Narodila se 16. července 2001, půl hodiny před obědem. Její matka i otec byli hodně zklamaní, jelikož chtěli syna a místo toho se jim narodilo tohle krysí hovínko. A tak jí aspoň dali klučičí jméno. Během let se jí snažili nutit i do klučičích sportů, ale ona byla hrozné nemehlo. Jakou radost jim udělalo narození jejich syna Beverlyho. Karl rázem odsunuli na druhou kolej. Ve škole byla dost průměrný student a ani moc přátel si neudělala, i když byla hrozně přátelská. Asi jim holt nesedla. Když jí bylo 14 a jejímu bratrovi 9, tak její rodiče umřeli přirozenou smrtí zastřelením v temné uličce, když se vraceli z představení, které jim ona zkazila. Nikdy neměla ráda temné bytosti a tak se začala vztekat, že jí rodiče museli vyvést. A tam je zastřelili, zatímco ona jen ječela a ječela. Do péče je dostala matčina nevyspělá sestra Kysha. Byla to mulatka a většinu času jen propařila, prochlastala a profetovala. No prostě, rodičkovský vzor. Karl neměla zastání nikde, jen ve svém učiteli, kterého z hloubi své duše milovala. Ale spíš jako otce než jako něco jiného. Nastal bod zlomu, kdy jí její nadraná teta prozradila, že její rodiče nebyli její rodiče. Že je dcerou otcova bratra Cedrika, který rád kradl kozy a její matkou je manželka jejího milovaného učitele, kterou kdysi za záhadných okolností unesl jeden vlkouš a už jí zapomněl vrátit. S tímhle Karl nemohla žít a rozhodla se utéct. Po dni stráveném v lese zjistila, že se umí přeměňovat v modrou sovu. Rozhodla se sama sebe nazývat Hedvikou, jelikož ujížděla i na Harrym Potterovi. Jako sova chce ukončovat veškerá bezpráví, aby už žádné dítě netrpělo, tak jako ona.
Když je ve své zvířecí podobě, vypadá jako krásná středně velká sova pálená. Je bílá s hnědými ornamenty, má obrovská žlutá kukadla, kterými pozoruje svět. Její křídla jsou větší než její tělo a dokážou jí odnést, kamkoliv si přeje. Drápy na nožkách má krásně zastřižené, aby se s nimi nikde nezachytávala. A co jiného? No, je to sova.
Ve vlasech má dva šedé proužky.
Na pravé noze má znamínko ve tvaru Ameriky.
Přední dva zuby má větší než ty ostatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama