Hellhound/Pekelný pes

25. srpna 2016 v 19:29 | Admin |  Informace


Tento pes nemá nic společného s vlkodlakem, ani zvěromágem. Tento tvor je sluhou pekelným, jeho úkol je většinou nosit mrtvé duše a hříšné k pekelné bráně. Nuž za spoustu let se tito psi vyvinula na jaké si hybridy podobné vlkodlaků.

Podoba:
Od člověka k nerozeznání. Jejich oči dokáží nabrat ohnivou barvu a někdy i samotný plamen v odrazu oka. V psí podobě leckdy podobní vlkům, jsou většinou černí a šedí. Bilou na nich neuvidíte. Stejně jako u člověka i v jejich druhé podobě se jejich oči změní na ohnivé. Mají vyšší teplotu a šíleně je láká oheň, ten jim také nic neudělá jsou vůči němu imunní. Dožívají se až 1000let i déle.

Přeměna:
Pekelným psem se nenarodíte. Tento démon se do člověka dostane smrtí. Například voják u kterého vybuchne bomba, či uhoříte v domě. Většinou se váže smrt na oheň a také na to co jste spáchali v minulosti. Vaše činy se odráží na pekelném psovi, leckdy je pekelný pes oddělen od povahy člověka a mluví sám za sebe a má i své jméno. Ovšem to jsou výjimečné případy. Pes se většinou podobá černému ovčákovi nebo bojovým plemenům.(Ne vždy)

Schopnosti:
-Imunní vůči ohni.
-Vyrovnají se obou rasám silou, dokáží chodit skrze stíny max.10m.
-Regenerace

Jak je zabít?
Funguje na ně stříbro, svěcená voda a useknutí hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama