André S. Rauso

14. srpna 2016 v 22:25 | Admin |  Charakters

Matka- Kate Rauso (mŕtva, nevlastní)
Otec- David Rauso (živý, nevlastní)
Sestra- Cassandra Rauso
Práce: Majitel baru, jinak voják.. kdykoliv může odejít když ho povolají.
André je už na první pohled zajímavý chlap, který jen velmi těžko zapadne do davu. A to mockrát už jen kvůli jeho témeř dvoumetrové výšce a vypracovanému, svalnatému tělu. Tělěsnou stavbu zdědil určitě po svém otci, pochopitelně jeho matka byla celkem nízka a křehká žena. Právě jeho mocná postava mu dodává na respektu, který pocitují jiní lidé před ním a proto si ví ve společnosti vybojovat uznání. Dokonce i držení jeho těla nebo krok, kterým se hýbe dodává okolí zmínku o jeho síle. Hodně lidi ho přirovnává vzhledem k nějakému vikingovi a toto přirovnání je jedno z těch nejlepších, i když je pravda že severčanům nepatří. Když se na něho podíváte, jako první Vás určitě zaujmou jeho dlouhé vlasy, které většinu času nechává jen tak padat na ramena.
Jao všichni z jeho rodiny, i on je blonďak s jasnými modrými očima. Jeho oči mají určité čaro, na každého působíí jiným dojmem. No už jen jejich barva často nahání strach. Ostře řezanou tvář mu pokryvají vousy, které si starostilvě upravuje, nikdy se však neoholí úplně. Už si ho jen při představě s jemnou dětskou tvářičkou bez porostu... Jeho vzhled se změní na nepoznání po tom co se usměje a ukáže bílé zuby. Snaží se o to aby si udržel svůj respekt. Svojím oblečením a podobně, je velmu nezajímavý, nějak moc nevěnuje pozornost tomu co si obléka. Extravagance u něho rozhodně nehledejte, obléka se nejčastěji do tmavých neutrelných barev. Jeho tělo je zatím bez tetování. Díky svojí povaze je velmi oblíbeným jedincem ve společnosti svých pravých přátel. Je milý člověk, pro svoje blízké přátelé je ochotný toho udělat hodně. Je obětavý, no třeba připomenout že, je jen k lidem kteří mu za to stojí. Jinak je na ostattní zlý, hrubý a nevrlý. Sem tam častěji usmívá. Neznamým lidem je nedůvěřivý.
Je rozumný, nevrhne se do nějaké věci bez toho aby si to nepromyslel, co se muže stát a podobně. Opatrným se však nazvat nedá, rád riskuje. Andrenalin je jeho životem, stejně jako neustále cestování po světe. Proto člověk ví že se s ním nenudí a určitě nepatří k lidem, kteří by dokozali cely den proležet v posteli. Rád sportuje a hýbe se, co je na jeho těle pěkně vidět. Je samostatný, nesnáší když se mu do jeho věci někdo vrtá a říká mu jak to má udělat líp. Má předci vlastní rozum. Možná je to i jeho největší chyba že je tvrdohlavý a stojí si za tím, že věci podle něho jsou určitě nejlepší. Kvuli tomu se dokáže i do krve pohádat. A jo, těžce snese když mu někdo káže co má dělat. Má vlastní hlavu, neposlouchá ničí rozkazy nebo něco k tomu podobné.
Narodil se lidem, kteří byly moc mladí na to aby měli dítě. Jeho rodiče jej měli ve svých sedmnácti letech a neměli na to aby, se postarali o malé dítě když byly sami ještě děti. A ještě k tomu vlkodlaci. A tu začala jeho těžká cesta životem. Nechali ho nemocnici, dalo by se říci že utekli a neukázali se. Nikdy, vypařili se. Doktoři ani sestřičky pořádně netušili co s ním. Porodnice byla plná, protože se jednalo o malé město s malou nemocnicí a porodnicí. Ale jak osud asi chtěl, druhý den po jeho narození v porodnici se objevila jedna rodina, která už měla jednoho syna a žena byla očekávání, měla čekat dceru. Avšak oni chtěli syna, proto přišli do porodnice aby si adoptovali dítě. A tak jejich výběr padl na malého Andrého. Zařizování, adopce a tak trvalo delší dobu než čekali ale nakonec po nějaké době, byl jich a na sto procent jejich. Vychovávali ho jako vlastního. Hned měsíc po tom se narodila malá Cassie, jediný člen v rodině s kterým si rozuměl.
Své adoptivní rodiče sice měl rád, i staršího brášku ale s Cass byl věkově na stejné vlně a rozuměli si. Jeho dětství bylo velmi poklidné, na to v jaké rodině vyrůstal. Věděl to hned jako víc vnímal, mohl mluvit, chodit. Byl starší. Počase zjistil že je vlkodlak, jak roky utíkali. Naštěstí vyrustal mezi vlkodlakama.Své dětství si matně pamatuje, jen pár momentů. Hlavně na chvilky, kdy byl veselý a šťastný. To bylo vždy tehdy, když jako malý si hrál s Cass. Pak jakmile studoval, poznával kamarády i mezi lidmi, kterými pak strávil poměrně dost času než rodinou. Když mu začalo táhnout na osmnáct začal chodit do posilky víc než vždycky, běhal. Zdokonalovával svou fyzickou sílu a však nikdy to nebylo dost. Ve dvaceti odešel do světa. Doma ho nic nedrželo. Upřímně v osmnácti šel do armády, první rok byl takový kdy ho učili a udělali z něho pravého vojáka, Pak už od devatenácti chodil na měnsí mise až v jednadvaceti ho už posílali na vleké mise. Ukazal se jako skvělý voják. Po nějakém roku na vojně si dal klid.
I tu jde znát jak dominantní ve vlčí podobě je i tak mladém věku. Jednou slyšel, od své adoptivní matky že je vyšší z celé rodiny. Jediná zvláštnost na jeho vlčím já, je že má každé oko jíné. Jedno modré, takovou barvu modré jako má v lidské podobě a druhé hnědé až zlatohnědé. Co se týče jeho barvy srsti, je taková obyčejná, typická vlčí barva.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama